Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Meranie a regulácia

COMAC CAL

COMAC CAL je kvalitný český výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou a vývojom meračov tepla a indukčných prietokomerov až po zložitejšie vysoko inteligentné systémy presného dávkovania. Vďaka vlastnej výrobe je schopný ponúknuť rýchle dodacie termíny a individuálne riešenia pre zákazníkov, najmä v oblasti atypických stavebných dĺžok, čo je zaujímavé napr. pri výmene pôvodných prietokomerov, alebo vodomerov.

COMAC CAL - Meranie a regulácia

COMAC CAL - Meranie a regulácia

U nášho výrobcu je veľmi zaujímavá aj možnosť veľmi rýchlych a cenovo dostupných kalibračných služieb napr. pre indukčné prietokomery nielen vlastnej výroby, ale aj pre prietokomery od iných výrobcov. Na takéto účely slúži vlastné autorizované metrologické kalibračné stredisko. Vďaka tomu sú schopní pomôcť v riešení problémov, vrátane konzultácií a kontroly správnosti merania. Na všetky komponenty z výrobného portfólia COMAC CAL ponúkame možnosť opráv, záručného a pozáručného servisu. V rámci riešenia rôznych technických požiadaviek, ako je napríklad nastavenie a vyladenie výrobkov nie je žiadny problém komunikovať priamo s technikmi z výroby.

Meranie a regulácia - ComacCal - Flow33 - závitové - prevedenie COMAC CAL - Meranie a regulácia

Sortiment dodávaných produktov obsahuje fakturačný merač tepla CALOR 40, merač prietoku FLOW 40 pre pre obchodné meranie dodaného množstva kvapalín, indukčný prietokomer FLOW 38 v kompaktnej, alebo oddelenej verzii, indukčný prietokomer FLOW 33 bez zobrazovacej jednotky s nastavením pomocou bluetooth a indukčný prietokomer FLOW 33 Ex ia pre aplikácie do zóny 1 a zóny 2, indukčný batériový prietokomer FLOW 45 v kompaktnej verzii, dávkovacia elektronická jednotka FLOw 38 BATCH, OEM indukčný prietokomer FLOW 32 pre meranie, alebo dávkovanie vodivých kvapalín, strážič prietoku, strážič prúdenia FS10, FS11, FS15, FS20 a obyčajnom aj Ex vyhotovení, kalorimetrický strážič prietoku FS 05 a lopatkový prietokomer FPW 05, FPW 10, FPW 20 pre meranie prietoku čistých kvapalín. Všetky tieto produkty je možné podľa potreby prispôsobiť pre čo najlepšiu funkčnosť celého systému.

Katalógy

COMAC CAL - Meranie a regulácia - Prehľadový katalóg COMAC CAL - Meranie a regulácia - Referencie - prietokomery COMAC CAL Katalóg produktov
Prehľadový katalóg Referencie - prietokomery Katalóg produktov

Software pre Indukčný prietokomer FLOW33 Android

Indukčné prietokomery FLOW 33 majú vo vyhodnocovacej jednotke umiestnenej priamo na telese prietokomera bluetooth čip. Tento čip slúži pre nastavenie a odčítavanie údajov prietokomera cez bluetooth. Tento softwér - aplikáciu je možné voľne stiahnuť a parametrizovať cez mobilný telefón, alebo tablet so systémom Android.

Oficiálna webová stránka výrobcu:  http://www.comaccal.cz

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boyser.eu, doseuro.sk, inoxpa.sk, mixtron.sk, omac.sk, rietschle.sk, varisco.sk a yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2023 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov