Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Dúchadlá všetkých konštrukčných princípov

ELMO RIETSCHLE

Nemecký výrobca Elmo Rietschle vývev a dúchadiel. Vyrába celý rad jedno a viacstupňových dúchadiel všetkých konštrukčných princípov. Radiálne dúchadlá pre tlakovú prevádzku, dúchadlá s bočným kanálom, vodokružné vývevy a dúchadlá, lamelové, zubové a rootsové dúchadlá s rotačnými piestami.

Hlavnými aplikáciami pre radiálne dúchadlá sú balenie a manipulácia s papierom. Menšie jednotky s integrovanými odlučovačmi prachu môžu byť tiež použité na extrakciu malých častíc ako papierový prach alebo prášky.

Elmo Rietschle - Radiálne dúchadlo

Niektoré technológie sú také dobré, že je ťažké ich vylepšiť. Dúchadlá s bočným kanálom od spoločnosti Elmo Rietschle sú takým príkladom. Dokázali svoju spoľahlivosť v prevádzke po mnoho desaťročí, vykonáva bezchybne deň po dni s prakticky žiadnym prestojom. Hladina hluku bola nižšia ako u väčšiny ostatných vývevových čerpadiel a kompresorov. Dúchadlá s bočnými kanálmi sa používajú na dopravu plynov a zmesí plynu a vzduchu.

Elmo Rietschle - Dúchadlo s bočným kanálom

Extrémne podmienky, ktoré prevládajú vo vlhkých a mokrých procesoch, vedú k korózii alebo abrázii a teda k významnému zníženiu výkonu čerpadla. Elmo Rietschle kvapalné krúžkové čerpadlá, vývevy a dúchadlá však tieto výzvy spĺňajú. Používanie vysoko kvalitných materiálov ako napríklad nehrdzavejúca oceľ a keramika zaisťujú maximálnu spoľahlivosť a konštantné prevádzkové charakteristiky na nasledujúce roky.

Elmo Rietschle - Vodokružná výveva

Elmo Rietschle ponúka dúchadlá, vývevy a čerpadlá s rotačnými lopatkami so suchým chodom a olejom mazané, ktoré pokrývajú široký výkonový rozsah. Ekologicky šetrné čerpadlá s rotačnými lopatkami so suchým chodom sa používajú na vákuové, tlakové a kombinované tlakové a vákuové aplikácie. Časom otestované olejové mazacie stroje s rotačnými lopatkami sa zvyčajne používajú na výrobu vákua.

Elmo Rietschle - Olejová lamelová výveva

Tieto kompaktné dúchadlá s rotačnými piestami patria do skupiny suchobežných dúchadiel. To znamená, že v kompresnej komore nie je potrebný olej alebo mazivo, iba prevodovka a ložiská, ktoré sú oddelené od čerpacej komory, sú mazané olejom. Dva bezkontaktné rotačné lopatky s trojitými piestami sa otáčajú proti sebe v telese komory dúchadla. Trojramenné rotory zabraňujú problémom s pulzáciou. Dúchadlá sú prispôsobené na uspokojenie rôznych požiadaviek aplikácií našich zákazníkov.

Elmo Rietschle - Dúchadla vývevy s rotačnými piestami

Zubové vákuové čerpadlá a kompresory značky Elmo Rietschle generujú bezkontaktné vákuum alebo stlačený vzduch efektívne a ekonomicky. To je možné z dôvodu princípu internej kompresie. Plyn je predkomprimovaný v kompresnej komore a potom je vypustený. To vedie k zrejmej úspore energie v porovnaní s dizajnom dúchadla s rotačnými piestami bez vnútornej kompresie.

Elmo Rietschle - Zubové vývevy

Skrutkové vákuové bezúdržbové čerpadlá rady VSA a VSB sú dúchadlá a vývevy ktoré sa používajú predovšetkým v chemickom a farmaceutickom priemysle na rôzne aplikácie. Sú suchobežné preto nie je možné znečistenie olejom alebo inými prevádzkovými kvapalinami. Pri certifikácii ATEX je k dispozícii niekoľko veľkostí čerpadiel. V súčasnosti Rietschle dodáva nové VSI skrutkové vývevy - prvé svojho druhu - pre priemyselné aplikácie, ako je balenie a sušenie.

Elmo Rietschle - VSI skrutkové vývevy

Objemový prietok

Elmo Rietschle - Objemový prietok

Katalóg produktov

Elmo Rietschle - Katalóg produktov

Tešíme sa na Vaše otázky a dopyty.

Oficiálna webová stránka výrobcu: https://www.gardnerdenver.com

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubyto‌vn‌a‌mlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2023 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov