Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Boyser - Kariéra - Hľadáme zamestnanca

Čerpadlá

CAPRARI

Čerpadlá ponorné do vrtov

E4XP – Elektrické odstredivé ponorné čerpadlá z antikorovej ocele

Elektrické 4" viacstupňové ponorné čerpadlá poslednej generácie.

Kompaktné, praktické a antikorové (nerezové), kombinujú výkon a spoľahlivosť vďaka kvalite, ich použitým materiálom a inovatívnemu dizajnu. (Dva exkluzívne patenty). Navrhnuté odolávať opotrebovaniu spôsobenému pieskom a galvanickou koróziou. Vysoká hydraulická účinnosť poskytuje preukázateľné úspory energie v porovnaní s inými podobnými výrobkami. Spoľahlivosť kontroly, ventily a niektoré štrukturálne prvky z mikrolegovanej antikorovej ocele, spolu s použitím mimoriadne kvalitných termoplastických materiálov, navyše zaistená maximálna bezpečnosť a trvanlivosť v čase. Veľmi široká paletu pre výber vhodného typu, na každú príležitosť, dokonale sústredené na plnenie aktuálnych potrieb.

Technické parametre:
Prietok do 7 l/s
Výtlačná výška do 425 m
Príkon motora do 7.5 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E4XP – Elektrické odstredivé ponorné čerpadlá z antikorovej ocele

E6X - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá z antikorovej ocele

Elektrické nerezové 6" viacstupňové ponorné čerpadlá.

Je odpoveď firmy Caprari na potrebu kombinácie vysokého výkonu s dlhou životnosťou v náročných pracovných podmienkach. Výsledok dosiahnutý optimalizáciou výhod, ktoré ponúkajú mikro-liatej antikorovej (nerez) ocele a najjemnejšie termoplastov pre obežné kolesá a difúzory. Vysoká hydraulické účinnosť, prietoky a výtlaky sa vzťahujú na rôzne potreby každej požiadavky sektora. Extrémne ľahká demontáž a kompletizácia znížili náklady a potreby údržby až na minimum.

Technické parametre:
Prietok do 12 l/s
Výtlačná výška do 680 m
Príkon motora do 45 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E6X - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá z antikorovej ocele

E6VX - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá z antikorovej ocele.

Séria E6VX ponorné elektrické čerpadlá lisované a zvárané z kvalitnej antikorovej ocele pokrývajú trh v segmentu, ktorý vyžaduje antikorové (nerez) ocele, ale nie sú určené pre agresívne a korozívne prostredie. Séria E6VX je montovaná s olejom-naplnenými motormi série MCO. Na požiadavku môžu byť tiež pripojené k MCOI6 motorom (AISI304 nerez ocele) alebo vodou naplnené MAC6 série. Vzhľadom k našim konkurentom čerpadlá, série E6VX sú iba jediné z uzavretej konštrukcie je vybavený DEFENDER ™ ochranou, na ktorý sa vzťahuje Caprari medzinárodný patent. Výsledkom je robustnejšia konštrukcia rovnako ako väčšia odolnosť proti elektro-chemickej korózii a galvanickým prúdom. Je to dosiahnuté vďaka pasivácii DEFENDER ™ nerezovej oceli. Použitím DEFENDER ™ sa výrobok na dlhšiu dobu odlíšil od konkurencie vyrábajúcej podobnú čerpaciu techniku.

Technické parametre:
Prietok do 9 l/s
Výtlačná výška do 400 m
Príkon motora do 30 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E6VX - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá z antikorovej ocele.

Endurance - ESX – ERX – Antikorové elektrické radiálne a ponorné čerpadlá

Endurance: elektrické viacstupňové radiálne ponorné čerpadlá vyrobené výhradne z micro-liatej antikorovej (nerez) ocele, vrátane obežných kolies a difúzorov. Určené na zabezpečenie čo najlepšieho výkonu bez akýchkoľvek dopadov na životné prostredie,
prírodu alebo moria. Kombinujú kompaktné rozmery s vysokým výkonom. Sú profesionálnou odpoveďou firmy Caprari na najviac „heavy-duty“ a najťažšie pracovné podmienky. Veľký krok vpred, pokiaľ ide spoľahlivosť a výkon v porovnaní s konštrukciou
čerpadiel lisovaných a následne zváraných z oceľového plechu.

Technické parametre:
Prietok do 37 l/s
Výtlačná výška do 850 m
Príkon motora do 170 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - ESX – ERX – Antikorové elektrické radiálne a ponorné čerpadlá

E8R - E10R - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá

Elektrické 8"a 10" radiálne ponorné čerpadlá schopné dosiahnuť vysoké výtlaky. Vďaka obmedzeným axiálnym rozmerom hydraulickej časti sa tieto stroje vyznačujú vysokým počtom stupňov s obmedzenou dĺžkou tak, aby boli kompaktné a spoľahlivé.
Sú to predovšetkým pevné stroje, ktoré vždy zabezpečia špičkový výkon a účinnosť za drsných podmienok používania pri veľkých hĺbkach inštalácie a extrémne vysokých výtlačných výškach.

Technické parametre:
Prietok do 37 l/s
Výtlačná výška do 770 m
Príkon motora do 170 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E8R - E10R - Elektrické radiálne ponorné čerpadlá

E6S - E8S – E9S, E10S - E12S – E14S, E16S - E18S – Elektrické ponorné čerpadlá

Elektrické ponorné čerpadlá v spojení s asynchrónnymi ponornými motormi na  2.900 a 1.450 ot./min. overené a vyskúšané stroje, ktorých ideálne použitie je pre stredné prietoky do stredných výtlačných výšok. Tisíce týchto čerpadiel firmy Caprari sú inštalované v mnohých vrtoch po celom svete k jednoznačnej spokojnosti ich používateľov. Robustná konštrukcia z liatiny alebo bronzu obežné kolesá montované na  hriadele z antikorovej ocele. Ich dizajn a technické riešenie z nich robí obzvlášť vhodné zariadenie pre čerpanie vody s obsahom piesku.

Technické parametre:
Prietok do 250 l/s
Výtlačná výška do 600 m
Príkon motora do 370 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E6S - E8S – E9S, E10S - E12S – E14S, E16S - E18S – Elektrické ponorné čerpadlá

E20S - E22S - Elektrické ponorné čerpadlá

Elektrické ponorné čerpadlá, ktoré dosahujú stredne vysoké prietoky. Pripojené k asynchrónnym ponorným motorom na 1 450 ot./min. vďaka nízkej rýchlosť otáčania zaisťujú vysokú spoľahlivosť, nízke opotrebovanie a dlhú životnosť. Vyrobené z liatiny,  obežné kolesá z liatiny alebo bronzu montované na hriadele z antikorovej ocele. Takéto elektrické čerpadlá sú zvlášť vhodný pre kontinuálne použitie vo vodárenstve, zásobovanie vody v priemyselných systémov, všeobecne v prípadoch, kde okrem ich veľkej spoľahlivosti, energetickej úspory hrá zásadnú úlohu zaistenie vynikajúcej hydraulickej efektívnosti, ktoré charakterizujú tieto elektrické čerpadla.

Technické parametre:
Prietok do 350 l/s
Výtlačná výška do 130 m
Príkon motora do 240 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - E20S - E22S - Elektrické ponorné čerpadlá

MC4 - MCO6 – MAC6, MAC8 – MAC10, MAC12 – M14 - Ponorné motory

Previnuteľné ponorné jednofázové a trojfázové asynchrónne motory výslovne  navrhnuté pre použitie s "E" sériou čerpadiel. Vyrobené aj vo 2 a 4 pólovom prevedení,  pre vody neškodlivom prevedení, pre perfektné chladenie a bezpečné naplnené olejom  pre mazanie. NEMA normy pre 4", 6" a 8" prírubové pripojenie. Starostlivý návrh podporuje aj konštrukcia so zaradeným axiálnym ložiskom. Pomocou použitia najlepších dostupných materiálov je garantované zaistenie vyššej spoľahlivosti a životnosti. Exkluzívny elektrické projekt v kombinácii s radom konkrétnych opatrení, ktoré sú výsledkom dlhodobej skúsenosti a praxe v odbore, poskytujú neporovnateľnú prevádzkovú účinnosť  v obore prevádzky zariadení pre hlboké studne, pre priemyselné použitie, alebo zásobovanie vodou. K dispozícii v rôznych konštrukčných materiálových prevedeniach,  ktoré sú najlepším riešením pre ťažké podmienky a profesionálne systémy.

Technické parametre:
Póly 2 a 4
Frekvencia 50 a 60 Hz
Príkon do 370 kW
Stiahnite si technický list
Stiahnite si prospekt
CAPRARI - MC4 - MCO6 – MAC6, MAC8 – MAC10, MAC12 – M14 - Ponorné motory

Caprari tlakové stanice Booster sets

Čerpacie tlakové stanice

Čerpacia stanica pre elektrické ponorné čerpadlá z antikorovej, pozinkovanej ocele pre horizontálne alebo vertikálne zariadenia, vhodné nielen na nové systémy, ale aj existujúce potrubie. Firma Caprari má bohaté skúsenosti s výrobou elektrických ponorných čerpadiel pre každú oblasť použitia. Tieto osvedčené čerpadlá sú inštalované do týchto úzko špecializovaných zariadení, čo je najlepšou zárukou spoľahlivosti, efektivity a optimálne riešenie pokiaľ ide o rentabilnú prevádzku systému. Zvláštnosťou inštalácie elektrické ponorných čerpadiel v potrubiach je ich tichý chod. Toto riešenie je teda odporúčaná alternatíva čerpacej stanice v blízkosti obytných oblastí, ako náhrada konvenčných technických riešení s povrchovými elektrickými čerpadlami.

Technické parametre:
Prietok do 350 l/s
Výtlačná výška do 830 m
Príkon motora do 370 kW
Stiahnite si prospekt

CAPRARI - Čerpacie tlakové stanice

Caprari tlakové stanice Booster sets

Caprari tlakové stanice Booster sets

Oficiálna webová stránka výrobcu: http://www.caprari.com/en/

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boyser.eu, doseuro.sk, inoxpa.sk, mixtron.sk, omac.sk, rietschle.sk, varisco.sk a yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2021 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov