Boyser s.r.o.

Technológie
Stroje
Služby
Dotazníky zariadení
Novinky a akcie
Ponuka čerpadiel skladom
Prenájom
Kariéra
Kontakt

Boyser - Katalóg produktov - Hadicové čerpadlá, výveny, dúchadlá.

Ulož si katalóg BOYSER (2,45 MB)

Boyser - Katalóg produktov - Meranie a regulácia - Zariadenia a komponenty - služby

Ulož si katalóg MaR BOYSER (2,44 MB)

Boyser - Kalendár na rok 2019

Stiahni si kalendár na rok 2019

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Vážení zákazníci,

ďakujeme Vám za spoluprácu v roku uplynulom a v novom roku 2019 Vám želáme veľa pracovných úspechov, pevné zdravie a pohodu v rodinách!

Kolektív Boyser s.r.o.

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Chillery / Chladiče

Chladiarenské technológie / Priemyselné chladiace technológie‎

Ďalšou oblasťou nášho pôsobenia je dodávka kompletnej technológie chladenia, ktorej hlavnou súčasťou, zdrojom chladu je chladiace zariadenie nazývané chiller, alebo chladič. Chiller je zariadenie, ktoré slúži na chladenie, alebo aj na vykurovanie objektov, alebo technológií ako je napríklad chladiaci okruh. V tejto časti spolupracujeme s popredným celosvetovým výrobcom chladiacich zariadení, chladiacich jednotiek.

Viac ako polovica z veľkých stavieb v dnešnom svete sú vybavené chladiacim zariadením Trane, ktoré hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe vhodného prostredia. Nielen, že naše chladiace zariadenie slúži, ale HVAC systémy dodávajú tú správnu teplotu, vlhkosť a vetranie pre priestor a tiež pomáhajú minimalizovať prevádzkové náklady s vynikajúcou úrovňou energetickej účinnosti, nízkej hlučnosti a s minimálnym dopadom na životné prostredie. V skutočnosti, chladič Trane EarthWise ™ CenTraVac ™ získal tri ocenenia US Environmental Protection Agency, vrátane Best of the Best stratosférického ozónu Cenu ochrany v roku 2007.

Trane vzduchom chladené chladiče Trane vodou chladené chladiče Trane kompresorové chladiče
Vzduchom chladené chladiče Vodou chladené chladiče Kompresorové chladiče
Trane pomocné chladenie plant water equipment Trane absorpčné kvapalinové chladiče  
Pomocné chladenie WPE Absorpčné kvap. chladiče  

Rozsiahla produktová rada Trane chladiacich zariadení bola vyvinutá na základe desaťročiach znalostí a vedením priemyslu, a zahŕňa odstredivé skrutkovými rotačnými aj kompresorové chladiče, ktoré dosahujú kapacity od 20 do 4000 ton. Trane chladiče sú spoľahlivé pre pohodlie i procesné aplikácie v každom kúte sveta.

Vzduchom chladené chillery

Trane ponúka celý rad vzduchom chladených chladiacich jednotiek pre širokú škálu komfort a procesu chladenia.

Naše špirálové rotačné vzduchom chladené chladiace jednotky môžu znížiť celkové náklady na prevádzku, pretože sú technicky prevádzkované s nižšími nákladmi, majú dlhšiu životnosť a spoľahlivosť vďaka jednoduchému dizajnu. Technológia kompresor Helirotor ™ je priamy pohon, nízka rýchlosť (3600 otm), iba s dvoma rotujúcimi časťami, pre vysokú spoľahlivosť a efektivitu. Optimalizované diely kompresorové profily sú navrhnuté špeciálne pre chladiace vodné aplikácie pre optimalizáciu na plný aj čiastočné zaťaženie s vysokou účinnosťou. Adaptive Control ™ Mikroprocesorom riadené jednotky zaisťujú vyššiu spoľahlivosť vďaka proaktívnej stratégii kontroly, bezpečnostným funkciám s jednoduchou diagnostikou a ľahkým rozhraním s Trane Tracer® riadenie automatizácie budov / s energiou pomocou jediného krútený pár vodičov. Trane vzduchom chladené chladiace jednotky sú tou správnou voľbou pre prísnu reguláciu teploty prakticky ľubovoľnej aplikácie.

Trane tiež ponúka kompletné, z výroby zmontované scroll chladiče, ktoré ponúkajú ľahkú inštaláciu s elektroinštalačnými a mikroprocesorovými regulátormi poskytuje maximálnu prevádzkovú účinnosť. Naše kompaktné chladiace jednotky ľahko a rýchlo nainštalovať do väčšiny stavebných dispozícií, čo z nich robí ideálnu voľbu pre rekonštrukcie alebo nových stavebných konštrukcií.

Zapožičanie chillerov / chladičov

Firma Boyser s.r.o. pripravila pre zákazníkov rýchly a spoľahlivý krátkodobý prenájom a zapožičanie chladiacich strojov Trane, nadstavbových vzduchotechnických jednotiek a mobilných tepelných čerpadiel. Vieme že Vaše potreby dočasného chladenia vyžadujú rýchle, spoľahlivé a efektívne riešenie. Preto služba Rental Servis od Boyser s.r.o. a Trane, ktorá prináša riešenie dočasného chladenia, ktoré presne zodpovedá vašim potrebám. Profesionálny tým Vám navrhne vždy kompletné riešenie počnúc vyhodnotením vašej situácie, technickej špecifikácie až po odporúčanie vhodných technických chladiacich zariadení a inštalácie. Spoľahnite sa na službu Rental Servis od firiem ktorým môžete dôverovať.

Zapožičanie chillerov

Rýchle riešenie prenájmu
Riešenie dodatočného chladenia je nutné vždy vyriešiť extrémne rýchlo. Pri prenájme zariadení od spoločnosti Trane dostávate zariadenie, ktoré bolo na tento účel špeciálne navrhnuté a vyrobené tak, aby bola doba potrebná na inštaláciu čo najkratšia.

Spoľahlivé riešenia chladenia
Spoločnosť Trane má viac ako 100 rokov odborných skúseností v oblasti chladenia. Ak požadujete dočasné riešenie pre HVAC, môžete s nami počítať. Naše riešenia sú rýchle, spoľahlivé, efektívne a bezpečné.

Cenovo výhodné riešenie
Rýchle a efektívne riešenie dočasného prenájmu je rozhodujúci. Je však tiež nutné splniť cenové požiadavky. Naše riešenie prenájmu vždy predstavujú výhodné a úsporné riešenie, zatiaľ čo sa zaoberáte opravou, alebo výmenou vášho zariadenia.

Riešenie na kľúč
Od okamihu, kedy k nám zavoláte, spolupracujete s odborníkmi. Naše riešenia na kľúč budú založená na podrobnej analýze vašich systémových požiadaviek. Zabezpečíme pre vás to najvhodnejšie a najefektívnejšie riešenie.

Trane - Chladiaci výkon

Kontaktujte nás na e-mail: mar@boyser.sk

 

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2019 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov