Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Meranie a regulácia

Boyser s.r.o. divízia MaR, Prešov - Meracia a regulačná technika

Meranie a regulácia je v dnešnej dobe nevyhnutná oblasť každej firmy v rámci jej efektívneho, ekonomického a správneho fungovania. Všetky výrobné procesy sú vybavené rôznymi riadiacimi systémami ktoré sú napojené na rôzne snímače prietoku, tlaku, teploty a inými. Čoraz viac výrobných firiem má záujem riešiť procesné zariadenia komplexnou dodávkou technologických a riadiacich systémov na kľúč od jedného dodávateľa. Divízia MaR Vám dodá samostatné prístroje, ale aj celú technológiu od projektovej dokumentácie, dodávky technológie, ktorej súčasťou sú napr.: prístroje na meranie procesných veličín, riadiaci systém, či iné, až po montáž, oživenie, uvedenie do prevádzky, komplexné skúšky, zaškolenie obsluhy, revízie a projektovej dokumentácie skutkového stavu.

Firma Boyser s.r.o. poskytuje služby aj samostatnej divízie MaR, ktorá má vo svojom portfóliu kompletný dodávateľský program popredných svetových výrobcov pre MaR. Dodávame výrobky, zariadenia, komponenty a náhradné diely ako sú frekvenčné meniče, softštartéry, elektromotory, prevodovky, snímače tlaku, tlakomery, teplomery, snímače teploty, termočlánky, riadiace systémy, simatic komponenty, snímače hladiny, hladinomery, pneumatické komponenty, elektrokomponenty, servopohony, pneumatické pohony, armatúry, bezpečnostné prvky, zapisovače, regulátory, analyzátory, náhradné diely a iné. Okrem sortimentu zariadení MaR Vám vieme navrhnúť a vyrobiť kompletný RS riadiaci systém s PLC riadením.

K čerpadlám a iným zariadeniam dodávame aj riadiace systémy pre dávkovacie operácie, kontrolu, ochranu, reguláciu a riadenie chodu čerpadiel a iných zariadení pre priemyselné aplikácie s návrhom, výrobou el. rozvádzača s RS, programovaním, odskúšaním, vystavením atestov a oživením u zákazníka. Riadiace systémy sú aj programovateľné na konkrétnu aplikáciu špeciálne podľa požiadavky zákazníka. Pre všetky oblasti poskytujeme naším zákazníkom poradenskú činnosť, technické riešenie, kompletný servis zariadení, kontrolu, dodávku náhradných dielov, montáž a spustenie v prítomnosti technika. Prístupné, rýchle, profesionálne a kvalitné inžinierske riešenia!

Zoznam niektorých významných výrobcov, ktorých komponenty navrhujeme a dodávame: ABB, ABNOX, ALFA LAVAL, ARI ARMATUREN, ATLAS COPCO, AVDEL, COMAC CAL, CONTROL TECHNIQUE, DANFOSS, DOPAG, EMERSON, ERSA, FESTO, HONEYWELL, JUMO, KEB, KROHNE, OMPI, OMRON, PARKER, ROCKWELL AUTOMATION, SIMALUBE, SCHNEIDER ELECRIC, SICK, SIEMENS, SPIRAX SARCO, TURCK, SK-SYSTEM, STÖBER, UNIOELER, VACON, VSE, WELLER, WIKA, YOKOGAWA

Meranie a regulácia Meranie a regulácia
Meranie a regulácia Meranie a regulácia
Meranie a regulácia Meranie a regulácia

Do nášho portfólia patrí aj oprava riadiacich systémov, návrh riadiacich systémov, realizácia riadiacich systémov s kompletnou dodávkou periférií podľa požiadaviek.

Meranie a regulácia Meranie a regulácia
Meranie a regulácia Meranie a regulácia
Meranie a regulácia Meranie a regulácia

Ponúkame Vám nielen návrh a technické riešenie Vášho merania, alebo regulácie, ale aj dodávku celej technológie - meranie a regulácia na kľúč.

Kľúčové slová / tagy: Frekvenčné meniče, Softštartéry, Elektromotory, Prevodovky, Snímače tlaku, Tlakomery, Teplomery, Snímače teploty, Termočlánky, Riadiace systémy, Simatic komponenty, Snímače hladiny, Hladinomery, Pneumatické komponenty, Elektrokomponenty, Servopohony, Pneumatické pohony, Armatúry, Bezpečnostné prvky, Zapisovače, Regulátory, Analyzátory, Náhradné diely a iné.

Prospekt firmy Boyser s.r.o., Prešov
Meranie a regulácia (PDF | DOCX)

Dotazník firmy Boyser s.r.o., Prešov
Meranie prietoku - Technická špecifikácia (PDF | DOCX)

Dotazník firmy Boyser s.r.o., Prešov
Meranie výšky hladiny - Technická špecifikácia (PDF | DOCX)

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubytovnamlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2024 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov