Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Chemické bezupchávkové odstredivé čerpadlá

GREENPUMPS

GREENPUMPS

Firma GREENPUMPS sa špecializuje na navrhovanie a implementáciu zariadení pre úpravu vody, farmaceutický, chemický, petrochemický priemysel a rafinérske aplikácie. Poslaním firmy je pracovať pre budúcnosť dodávať zariadenia s "Nulovou emisiou" a chrániť naše životné prostredie.

Greenpumps - PP turbinové čerpadloGreenpumps - PVDF turbinové čerpadlo

Jednoduchý design

GREENPUMPS vyvinula dizajn čerpadiel s niekoľkými rotujúcimi časťami s dôrazom na maximálna zameniteľnosť typov, pevnými dielmi pre maximálny tlak, aby uspokojila aj tie najťažšie pracovné podmienky.

Pre životné prostredie - technológie bez kompromisov

Každý deň sme sa zaviazali k navrhovaniu a výrobe bezupchávkových čerpadiel s integrovanou magnetickou spojkou a najmodernejšou technológiou. V skutočnosti všetky naše výrobky sú v súlade s normou zákona1990 EPA Clean Air. Pevne veríme, že čisté životné prostredie je najlepšie dedičstvo pre budúce generácie.

PRODUKTY

Zliatinové čerpadlá

Greenspumps - Kovové turbínové bezupchávkové čerpadlo

GPTA bezupchávkové Alu Odstredivé turbínové čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre aplikácie s nízkym prietokom a vysoké výtlačné výšky.

GPA bezupchávkové lamelové čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre konštantný nízky prietok a vysoké výtlaky s reguláciou tlaku pre mnoho aplikácií.

Greenpumps - Kovové bezupchávkové čerpadlo s oscilačným piestom

GPHV Alloy objemové čerpadlá s oscilačným piestom sú navrhnuté a vyrobené pre konštantný prietok a vysoké výtlaky so zmenou tlaku pre mnoho aplikácií.

GPM.1 SS316 bezupchávkové Alu odstredivé čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre ľahké aplikácie prepravy kvapalín. GPM.1 SS316 čerpadlá sú vyrobené s technológiou odlievania.

Čerpadlo má jednoduchý dizajn s veľmi nízkym počtom rotujúcich častí čo zvyšuje MTBF (stredná doba medzi poruchami), umožňuje jednoduchú údržbu a zvyšuje spoľahlivosť. Konštrukcia čerpadla umožňuje zvládnuť náročné riešenia, ako preprava žieravín, rozpúšťadiel a ťažkých chemických zlúčenín v chemickom priemysle, OEM alebo iných rôznych priemyselných aplikáciách.

Thermo plastové čerpadlá

Všetky Greenpumps z termoplastov bezupchávkové čerpadlá s magnetickou spojkou vynikajú svojou silou, účinnosťou a jednoduchosťou.

GPT čerpadlá sú vyrobené z pevných plastov odolné vnútornej aj vonkajšej korózii a prostrediu.

Silná konštrukcia vyrobená technológiou trieskového obrábania zabezpečuje väčšiu odolnosť voči prenikaniu a úniku žieravín. Navyše, sila a teplotná stabilita odoláva deformácii a to aj v tých najnáročnejších aplikáciách.

GPT bezupchávkové Plastové Odstredivé turbínové čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre nízky prietok a vysoké výtlaky.

GPC a GPT rady sú konštruované s veľkou hrúbkou steny z termoplastického materiálu PP/PVDF, bez toho aby priepustnosť bol problém a odolávalo vysokým tlakom.

GPC čerpadlá sú vyrobené z masívneho extrudovaného telesa opracované trieskovým obrábaním čo vo zvýšenej miere zabezpečuje odolnosťplastových materiálov internej alebo externej korózii. Heavy technkonštrukcia zabezpečuje väčšiu odolnosť voči prenikaniu a migrácii žieravín.

GPC bezupchávkové Plastové Odstredivé čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre stredne náročné aplikácie.

GPM série je realizovaná technológiou tvarového vstrekovania. Tieto čerpadlá sú vyrábané s veľkou technologickou EHP a modulárne vonkajšie magnetické krúžky navrhnuté tak, aby boli ideálne pre ľahké aplikácie.

GPM bezupchávkové Plastické vstrekovaní odliate Odstredivé čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené pre ľahké apracovné podmienky.

GPM čerpadlá sú vyrobené plastovým vstrekovaním tvarovaných technológií a odolávajú vnútornej aj vonkajšej korózii.

Materiál čerpadla je plnený skleným vláknom alebo vláknom uhlíka sú navrhnuté tak, aby zvládli manipuláciu a ťažké riešenia, ako sú silné kyseliny a ťažkých chemických zlúčenín v chemickom priemysle, OEM alebo priemyselných aplikáciách.

Špeciálne čerpadlá

Výrobca vyrába aj špeciálne zariadenia podľa požiadaviek zákazníka, pre vysoké teploty až do 450°C, čerpadlá pre čisté procesy vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle.

Všetky GREENPUMPS, vzhľadom na konštrukciu fungujú s myšlienkou mať nulové netesnosti dokonca aj v extrémnych pracovných podmienkach.

Absencia mechanickej upchávky alebo pakovanej šnúrovej upchávky vylučuje nebezpečné emisie za účelom ochrany životného prostredia a pracovníkov.

KATALÓGY

Product_Line_Summary GreenPumps (eng)
Formát PDF; Veľkosť 1,8 MB
   
 

Oficiálna webová stránka výrobcu: http://www.greenpumps.it/index.php/it/

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubyto‌vn‌a‌mlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2023 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov