Boyser s.r.o.

Technológie
Stroje
Služby
Dotazníky zariadení
Novinky a akcie
Ponuka čerpadiel skladom
Kariéra
Kontakt

Boyser - Katalóg produktov - Hadicové čerpadlá, výveny, dúchadlá.

Ulož si katalóg BOYSER (2,45 MB)

Boyser - Katalóg produktov - Meranie a regulácia - Zariadenia a komponenty - služby

Ulož si katalóg MaR BOYSER (2,44 MB)

Boyser - Kalendár na rok 2017

Stiahni si kalendár na rok 2017

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Moderné riešenie čerpania problematických tekutín

Novinky a akcie 2015

Je známou skutočnosťou že čerpadlá sú druhým najpoužívanejším strojným zariadením hneď po elektromotore. O tom aký je široký rozsah čerpacích technológií svedčí aj nedávno skončená Achema 2015, na ktorej sa prezentovala väčšina svetových výrobcov. Medzi vystavovateľmi nechýbala ani firma Boyser.

Boyser stánok Achema 2015 FMP50 hadicové čerpadlo Boyser

Predstavili sme kompletný sortiment čerpadiel značky Boyser. Osvedčené rady hadicových resp. peristaltických čerpadiel DS-M, AMP, FMP a RBT. Naši klienti vedia, že sortiment firmy Boyser patrí k najširším v danom segmente. Valčekové verzie čerpadiel sú vhodné do tlaku 8 bar, čo je postačujúci tlak pre absolútnu väčšinu aplikácií prepravy média medzi nádržami. Výhodou valčekových verzií je aj to že nepotrebujú náplň ½ objemu čerpadla lubrikantom pretože valček sa odvaľuje po hadici s minimálnym trením. Rada RBT pre tlak do 15 bar má vačkovú konštrukciu rotora, ktorý je uložený v 3 valivých ložiskách. Toto riešenie má obrovskú konštrukčnú výhodu v tom že hriadeľ prevodovky nie je zaťažený radiálnym tlakom, z čoho profituje dlhá živostnosť prevodovky a nízke prevádzkové náklady. Dávkovanie rôznych druhov médií zvládne s vysokou presnosťou peristaltické čerpadlo rady DS-M, ktoré má štandardne 3 valčekový rotor a používa hadičky od priemeru 0,8 mm do 8,0 mm z materiálu Silikón, Santoprén, Norprén, Solva, Tygon a pod. Hadicové čerpadlá Boyser sa s úspechom používajú na čerpanie najmä lepidiel, živíc, tužidiel, glejov, farieb, kalov, flokulantov, vápenného mlieka a potravinárskych kvapalín. Ich nespornou výhodou je bezupchávková konštrukcia ktorá pri čerpaní problematických tekutín ako sú farby, lepidlá nespôsobuje ich zasychanie ako to býva pri upchávkových konštrukciách čerpadiel. Pri hadicovom čerpadle je médium dokonale uzavreté vo vnútri hadice, preto nedochádza k zasychaniu média bez prístupu vzduchu. K hadicovým čerpadlám sme predstavili aj tlmiče pulzov rady Flexodamp. Tieto zariadenia kombinujú v sebe výhody dynamického (aktívneho) tlmiča pulzov s pružným pripojením potrubia čím nahrádzajú kompenzátor. V konečnom dôsledku je to lacnejšie riešenie ako samostatný tlmič pulzov na výtlaku a kompenzátor výtlaku.

Boyser - Tlmiče pulzov rady Flexodamp

Firma Boyser na výstave predstavila aj kompletný rad čerpadiel s rotačnými piestami rady LB (lobe pump).Teleso čerpadla je vyrobené z antikorovej ocele AISI 316 a AISI 410. Rotor majú tieto čerpadlá pogumovaný NBR, EPDM a FPM. Je to riešenie pre čerpanie médií až do objemu 100 m3/hod. a tlaky do 10 bar.

LBM 100 veľké čerpadlá s rotačnými piestami Boyser LIS LIM hygienické čerpadlá Boyser

Používajú sa v odvetví čistiarní odpadových vôd na čerpanie hustých médií ako je zahustený kal pre membránovú filtráciu, doprava do odstredivky, preprava vápenného mlieka, preprava flotačného kalu, doprava kalu do kalolisu, preprava kalu medzi nádržami, v chemickom priemysle na čerpanie čistiacich prostriedkov, oleje, povrchovo aktívne látky, omietky, farby, živice, pri výrobe bio-diesel, pesticídy, emulzie a pod. Rovnako majú tieto čerpadlá uplatnenie v procese likvidácie a recyklácie odpadov, prenos oleja, polyetylénového granulátu, prepravy odpadu z potravín a odlučovače pevných látok. Novinkou boli na Achema 2015 v stánku Boyseru boli hygienické čerpadlá rady LIS. Sú to čerpadlá s rotačnými piestami pre farmaceutické a potravinárske aplikácie s antikorovým rotorom a rôznymi typmi upchávok. Touto novou konštrukciou firma Boyser vstupuje medzi svetových výrobcov hygienických čerpadiel s potravinárskym certifikátom s účelným konštrukčným riešením, moderným dizajnom a konkurenčnou cenou.

Boyser s.r.o. Ing. Vladislav Dziak konateľ


Rok: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Boyser s.r.o.
Budovateľská 38, 080 01 Prešov, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2018 Boyser s.r.o. Všetky práva vyhradené!