Boyser s.r.o.

Technológie
Stroje
Služby
Dotazníky zariadení
Novinky a akcie
Ponuka čerpadiel skladom
Kariéra
Kontakt

Boyser - Katalóg produktov - Hadicové čerpadlá, výveny, dúchadlá.

Ulož si katalóg BOYSER (2,45 MB)

Boyser - Katalóg produktov - Meranie a regulácia - Zariadenia a komponenty - služby

Ulož si katalóg MaR BOYSER (2,44 MB)

Boyser - Kalendár na rok 2017

Stiahni si kalendár na rok 2017

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

NOVINKY A AKCIE 2015

Boyser - Vianoce a Novy rok 2016


Samonasávacie čerpadlo rada ZD

Novinka čerpadlo od výrobcu firmy VARISCO typovej rady Super Z, prezentovaná na našej stránke v priebehu roka 2015 si našla prvého spokojného slovenského zákazníka z Hlohovca. Čerpadlá ZD sú konštruované pre odčerpávanie kalových a splaškových vôd s obsahom pevných častíc. Čerpadlo je umiestnené spolu s vývevou a diesel agregátom na spoločnom ráme.

VARISCO - Samonasávacie čerpadlo rada ZD motor Kohlerň

VARISCO - Samonasávacie čerpadlo rada ZD

Výhodou tohto čerpadla je jeho vysoká účinnosť čerpadla až 79%, vysoká odolnosť voči abrazívnym kvapalinám, kalovým a piesčitým vodám. Otvorené obežné koleso má prechodnosť pevných častíc až 76 mm. Jednoduchá údržba bez špeciálnych zariadení odklápací kryt veka pre priamy prístup do obežného kolesa a eventuálne vyčistenie. Čítajte viac ...


Technológia plnenia kalolisu

Firma Boyser predstavuje kompletné profesionálne riešenie plnenia kalolisu bezupchávkovým vysokotlakým čerpadlom Boyser rady RBT.

V priemyselných podnikoch ktoré majú samostatné ČOV alebo neutralizačné stanice sú často na konci neutralizačného procesu sú zaradené kalolisy, ktoré oddelia kal a pevné častice od tekutiny. Pre plnenie kalolisov sa používajú vysokotlakové čerpadlá, ktoré sú buď s elektrickým alebo pneumatickým pohonom na stlačený vzduch http://www.boyser.sk/cerpadla/Yamada/Yamada_2_1_Pump_HP0309.pdf. V prípade použitia čerpadla s elektrickým pohonom sa najčastejšie používajú vretenové čerpadlá, ale vyskytujú sa aj piestové čerpadlá. Novinku v tomto segmente prináša firma Boyser s.r.o.. Kompletný dávkovací systém s vysokotlakovým hadicovým čerpadlom. Zariadenie je vybavené čerpadlo rady RBT pre tlaky až do 15 bar.

Výhody takéhoto systému sú:

 • Vysoká účinnosť vďaka svojej univerzálnosti a schopnosti prispôsobiť sa prietoku podľa vlastností čerpaného médiá

 • Koncový tlak sa dá ľahko upraviť podľa požiadavky zákazníka

 • Ukončenie tlačenia média je pri nízkej rýchlosti a maximálnom tlaku, v čoho dôsledku je výsledný produkt extrémne suchý a to najmä v porovnaní s inými systémami ako pumpy A.O.D.D. čerpadla

 • Vysoká energetická účinnosť, len jeden elektromotor poháňaný externým meničom

 • Žiadna spotreba vzduchu

 • Odolnosť voči abrázii, hadicové čerpadlo vždy ponúka najlepší výkon o odolnosť proti oteru

Technológia plnenia kalolisu

Čítajte viac...


Fotoreportáž z Yamada Roadshow 2015

Klikni na fotografiu pre vstup do fotogalérie.


Yamada roadshow 2015!

Yamada, japonský výrobca čerpadiel na vzduchový pohon a Boyser s.r.o., oficiálny predajca pre SR, Vás pozývajú na akciu "Yamada roadshow 2015". Predstavíme Vám vzduchové membránové čerpadlá Yamada, ich konštrukciu, funkciu, materiálové prevedenie, použitie, výhody a servis.

Vzduchové membránové čerpadlá Yamada

Akcia bude v dňoch 3. až 18. septembra 2015 vo viacerých mestách Slovenska.

Výmenný program akcie Yamada Road Show 2015

Iba 4 motory pre 11 typov čerpadiel rady NDP. Pre procesné čerpadlá od veľkosti 3/4 " po 3 " máte iba 2 typy motorov! Filozofia Yamady: "Dodávať kvalitné čerpadlá ... To znamená okrem kvalitných čerpadiel s dlhou životnosťou membrán, dať zákazníkovi benefit v podobe minimálneho počtu náhradných dielov, vhodných pre viac čerpadiel, za nízku cenu ND ... a nerobiť obchod s náhradnými dielmi".

  Yamada C-spool Technický leták


Je k dispozícii nová rada Super čerpadiel!

Varisco Super Pumps

Varisco vždy ponúka široký rad čerpadiel v odvetví WellPoint a odvodnenie, ktoré je automaticky samonasávacie a odsávaný vzduch sa odstráni zo sacieho systému vývevou. Varisco je samonasávacie odstredivé čerpadlo radu J s vysokou kapacitou vákuovej pumpy. Okrem toho bola ponuka rozšírená o nové vysoko účinné odstredivé čerpadlá rady Z s polootvoreným obežným kolesom.

Predstavujeme dobrú správu: Super J a Super Z, horná časť rozsahu s najlepším výkonom na trhu vďaka novým Simplex separátorom ponúka maximálnu slobodu v konfigurácii čerpadla s novými motormi nízkej spotreby, modulárne šasi a tri typy sania čerpadla.

Super J
Samonasávacie odstredivé čerpadlá s pomocnou vákuovou pumpou (vývevou) a s novým Simplex odlučovačom.
Vysoko spoľahlivé čerpadlá vhodné pre WellPoint systémy, stavby a odvodňovanie.

>> Choď na produktovej stránke ...

Super Z

Vákuová samonasávacie odstredivé čerpadlá s vývevou a novým Simplex odlučovačom.
Vysoko spoľahlivé čerpadlá vhodné pre WellPoint systémy, stavby a odvodňovanie.

>> Choď na produktovej stránke ...


Moderné riešenie čerpania problematických tekutín

Je známou skutočnosťou že čerpadlá sú druhým najpoužívanejším strojným zariadením hneď po elektromotore. O tom aký je široký rozsah čerpacích technológií svedčí aj nedávno skončená Achema 2015, na ktorej sa prezentovala väčšina svetových výrobcov. Medzi vystavovateľmi nechýbala ani firma Boyser.

Boyser stánok Achema 2015 FMP50 hadicové čerpadlo Boyser

Predstavili sme kompletný sortiment čerpadiel značky Boyser. Osvedčené rady hadicových resp. peristaltických čerpadiel DS-M, AMP, FMP a RBT. Naši klienti vedia, že sortiment firmy Boyser patrí k najširším v danom segmente. Valčekové verzie čerpadiel sú vhodné do tlaku 8 bar, čo je postačujúci tlak pre absolútnu väčšinu aplikácií prepravy média medzi nádržami. Výhodou valčekových verzií je aj to že nepotrebujú náplň ½ objemu čerpadla lubrikantom pretože valček sa odvaľuje po hadici s minimálnym trením. Rada RBT pre tlak do 15 bar má vačkovú konštrukciu rotora, ktorý je uložený v 3 valivých ložiskách. Toto riešenie má obrovskú konštrukčnú výhodu v tom že hriadeľ prevodovky nie je zaťažený radiálnym tlakom, z čoho profituje dlhá živostnosť prevodovky a nízke prevádzkové náklady. Dávkovanie rôznych druhov médií zvládne s vysokou presnosťou peristaltické čerpadlo rady DS-M, ktoré má štandardne 3 valčekový rotor a používa hadičky od priemeru 0,8 mm do 8,0 mm z materiálu Silikón, Santoprén, Norprén, Solva, Tygon a pod. Hadicové čerpadlá Boyser sa s úspechom používajú na čerpanie najmä lepidiel, živíc, tužidiel, glejov, farieb, kalov, flokulantov, vápenného mlieka a potravinárskych kvapalín. Ich nespornou výhodou je bezupchávková konštrukcia ktorá pri čerpaní problematických tekutín ako sú farby, lepidlá nespôsobuje ich zasychanie ako to býva pri upchávkových konštrukciách čerpadiel. Pri hadicovom čerpadle je médium dokonale uzavreté vo vnútri hadice, preto nedochádza k zasychaniu média bez prístupu vzduchu. K hadicovým čerpadlám sme predstavili aj tlmiče pulzov rady Flexodamp. Tieto zariadenia kombinujú v sebe výhody dynamického (aktívneho) tlmiča pulzov s pružným pripojením potrubia čím nahrádzajú kompenzátor. V konečnom dôsledku je to lacnejšie riešenie ako samostatný tlmič pulzov na výtlaku a kompenzátor výtlaku.

Boyser - Tlmiče pulzov rady Flexodamp

Firma Boyser na výstave predstavila aj kompletný rad čerpadiel s rotačnými piestami rady LB (lobe pump).Teleso čerpadla je vyrobené z antikorovej ocele AISI 316 a AISI 410. Rotor majú tieto čerpadlá pogumovaný NBR, EPDM a FPM. Je to riešenie pre čerpanie médií až do objemu 100 m3/hod. a tlaky do 10 bar.

LBM 100 veľké čerpadlá s rotačnými piestami Boyser LIS LIM hygienické čerpadlá Boyser

Používajú sa v odvetví čistiarní odpadových vôd na čerpanie hustých médií ako je zahustený kal pre membránovú filtráciu, doprava do odstredivky, preprava vápenného mlieka, preprava flotačného kalu, doprava kalu do kalolisu, preprava kalu medzi nádržami, v chemickom priemysle na čerpanie čistiacich prostriedkov, oleje, povrchovo aktívne látky, omietky, farby, živice, pri výrobe bio-diesel, pesticídy, emulzie a pod. Rovnako majú tieto čerpadlá uplatnenie v procese likvidácie a recyklácie odpadov, prenos oleja, polyetylénového granulátu, prepravy odpadu z potravín a odlučovače pevných látok. Novinkou boli na Achema 2015 v stánku Boyseru boli hygienické čerpadlá rady LIS. Sú to čerpadlá s rotačnými piestami pre farmaceutické a potravinárske aplikácie s antikorovým rotorom a rôznymi typmi upchávok. Touto novou konštrukciou firma Boyser vstupuje medzi svetových výrobcov hygienických čerpadiel s potravinárskym certifikátom s účelným konštrukčným riešením, moderným dizajnom a konkurenčnou cenou.

Boyser s.r.o. Ing. Vladislav Dziak konateľ


Poďakovanie

Ďakujeme zákazníkom firmy Boyser s.r.o. že napriek veľkej vzdialenosti na Achemu 2015 prišli a navštívili stánok firmy Boyser. Verím že všetci boli spokojní s technickou prezentáciu aj pohostinnosťou na stánku Boyser. Prezentácia hadicových čerpadiel aj nových produktov čerpadiel s rotačnými piestami oslovila zákazníkov a zanechala dobrý dojem. Tešíme sa na stretnutie so zákazníkmi a priateľmi u Vás vo firmách, alebo na podobných výstavách kde bude prítomná aj firma Boyser s.r.o..

Boyser stánok Achema 2015

Boyser Achema 2015


Pozvánka na ACHEMA 2015

Svetový výrobný priemysel sa teší na blížiacu sa udalosť vo Frankfurte nad Mohanom. V priebehu týždňa na približne 132.000 m² výstavnej plochy, počnúc 15. júnom 2015 bude takmer 3800 vystavovateľov predstavovať svoje výrobky, technológie a odborné znalosti zamerané na chemickú výrobu, farmaceutický a potravinársky priemysel.

Čítajte viac...


Odstredivé plastové čerpadlá Argal rady SATURN

Novinka od Argalu čerpadlá rady Saturn sú odstredivé, jednostupňové a vyhovujú normám ANSI/ASME B73.1. Sú to čerpadlá pre ťažké podmienky a náročné aplikácie. Sú vyrobené z FRP (vlákien z polyesteru) s výplňou sklených vlákien na najviac exponovaných miestach konštrukcie, preto nepotrebujú externú vonkajšiu kovovú konštrukciu na posilnenie mechanickej štruktúry. Konštrukcia a vlastnosti materiálu FRP dávajú týmto čerpadlám mechanickú odolnosť čerpadiel postavených z väčšiny kovových zliatin. Majú excelentnú chemickú odolnosť, materiál s rôznymi zmesami epoxidových vinylesterov robí tieto čerpadlá odolné voči širokému spektru korozívnych alebo mierne abrazívnych chemických zlúčenín, pričom je aj odolný voči morskej vode.

Je to ideálne riešenie pre viacero aplikácií.

Čítajte viac...


Odstredive čerpadlá Varisco rady Z s otvoreným obežným kolesom

Firma Boyser s.r.o. distribútor čerpadiel Varisco pre slovenskú republiku prináša na náš trh novinku od firmy Varisco. Čerpadlá rady Z reprezentujú vývojový smer odstredivých čerpadiel pre ťažké podmienky talianskeho výrobcu Varisco.

Čítajte viac...


Kalendár na rok 2015

Kalendár na rok 2015

Stiahni si kalendár na rok 2015


Rok: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Boyser s.r.o.
Budovateľská 38, 080 01 Prešov, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2017 Boyser s.r.o. Všetky práva vyhradené!