Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Priemyselné odstredivé ponorné čerpadlá

SAER

SAER

Saer Elettropompe SpA je popredným talianskym výrobcom a dodávateľom povrchových, ponorných čerpadiel a motorov. Má viac ako 60 rokov skúseností s výrobou čerpadiel a dodáva na taliansky aj zahraničné trhy. Saer sa špecializuje na aplikácie v oblasti čistej vody, kde ponúka všestranné riešenia. Saer poskytuje svojim zákazníkom produkt s maximálnou flexibilitou inovácií, vďaka neustálemu výskumu a vývoju, novému dizajnu. To umožňuje ponúkať vysoko prispôsobené produkty vo veľmi krátkom čase, so všetkými garanciami kvality Made in Italy.

SAER - Rada čerpadiel IR IRX IR4P

História firmy Saer Elettropompe SpA siaha do roku 1951. Rodinná firma v ktorej teraz nastupuje tretia generácia. Cieľom je splnenie všetkých požiadaviek trhu, s dôrazom na maximálnu kvalitu vstupných surovín a konečného produktu. Saer vyrába v piatich talianskych výrobných závodoch.

Čerpadlá

SAER odstredivé čerpadlo prirúbový elektrický motor Antikórové odstredivé čerpadla SAER

Odstredivé elektrické čerpadlá Saer, ponorné a povrchové elektromotory majú širokú škálu aplikácií. Výrobca Saer ponúka spoľahlivé, riešenia na mieru, ktoré môžu vyhovieť všetkým požiadavkám v rôznych rôznych odvetviach, ako sú domácnosti, priemysel, poľnohospodárstvo, zavlažovanie, požiarne systémy, podzemná ťažba, v baniach, ťažba ropy a zemného plynu, pri úprava vody. Výkony čerpadiel sú od 0,37 kW do 400 kW, frekvencie el. motorov 50 a 60 Hz. Čerpadlá môžu byť dodávané v 4 rôznych typoch kovov liatina, uhlíková oceľ, bronz a antikorová (nerezová) oceľ AISI 316. Sortiment SAER zahŕňa aj elektrické čerpadlá s periférnymi kanálom, jednostupňové odstredivé čerpadlá, odstredivé čerpadlá s dvojitými protistojacimi kolesami, viacstupňové odstredivé čerpadlá, samonasávacie čerpadlá, zubové čerpadlá, odstredivé normalizované monoblokové čerpadlá, štandardizované odstredivé čerpadlá s pevnou spojkou a štandardizované odstredivé čerpadlá s voľným hriadeľom pre inštaláciu na základovom ráme, horizontálne a vertikálne viacstupňové odstredivé čerpadlá, bazénové čerpadlá, kalové čerpadlá, ponorné radiálne a semiaxiálne čerpadlá, veľké priemyselné čerpadlá s delenou skriňou (split casing) a stanice zvyšovania tlaku.

SAER - Profil spoločnosti

SAER - Profil spoločnosti

SAER - Company Profile

SAER - Company Profile

Saer - Odstredivé čerpadlá - Saer

Saer - Odstredivé čerpadlá - Saer antikorové

Saer - Ponorné čerpadlá - Saer

Vlajkovou loďou produkcie SAER sú ponorné čerpadlá a motory. Dodáva celú škálu ponorných čerpadiel veľkostí od 4 "do 14" v 4 materiálových prevedeniach. SAER je kompletné riešenie pre aplikácie v tejto oblasti. Motory od 4 "do 12", s výkonom v rozmedzí od 0,37 kW do 400 kW, 50 a 60 Hz. 4"a 6" plnené netoxickým olejom, (Schválené USA FDA, US Pharmacopoeia / National Formulary, USDA, European Pharmacopoea). 6 ", 8", 10 ", 12" motory vodou plnené plne opätovne previnuteľné, môžu byť prevádzkované s frekvenčným meničom. Každý ponorný motor SAER je testovaný (100% kontrola) v laboratóriách. Všetky testy sú archivované a môžu byť dodané na požiadanie zákazníka.

Automatické tlakové stanice SAER

Saer elektromotory

Saer dodáva typovú radu MT elektromotorov najlepšej kvality Made in Italy. Technicky a kvalitou sú porovnateľné s výrobkami elektromotormi spoločností Siemens a ABB. Saer používa v novej rade elektromotorov iba produkty od talianskych výrobcov, vodiče, statory, rotory, antikorózne hriadele z AISI 431 a ložiská SKF, alebo NSK. Konštrukcia a kvalita produkcie s cieľom zabezpečiť dlhú životnosť el. motorov.

SAER SAER

Tento rad el. motorov MT je teraz k dispozícii v 2 póle až do výkonu 55 kW a v 4 póle do výkonu 40 kW. Nový 75 kW elektromotor bude pripravený vo februári 2016. Rozsah výkonov bude rozšírený až 250 kW do konca roka 2018. Saer vyrábame prevedenia el. motorov pre frekvencie 50 Hz a 60 Hz, nové triedy účinnosti IE 1, IE 2 a IE 3. Pozrite si bližšie aktuálny technický list série MT.

Čerpadlá rady L

Jednostupňové in-line čerpadlá

Čerpadlá SAER Či už hľadáte tiché riešenie alebo odolnosť pri vysokých teplotách pre Vaše HVAC systémy, odpoveďou sú nové čerpadlá Saer rady L. In-line čerpadlo, ktoré sa vyznačuje inovatívnym kompaktným dizajnom pre úsporu miesta, v kombinácii so špeciálnou konštrukciou z tvárnej liatiny, ktorá zaisťuje konštantný výkon aj v ťažkých pracovných podmienkach. Vyrobené v Taliansku. Kvalita zaručená.

Silné
Vyrobené s robustnou konštrukciou z tvárnej liatiny pre teploty až do 140 ° C. Hriadeľ z nerezovej ocele ako štandard. Monoblokové prevedenie pre ušetrenie miesta a zníženie hladiny hluku. Prevádzkový tlak: PN16 ako štandard (PN25 na vyžiadanie až do svetlosti DN50).

Prispôsobivé
Kompaktný in-line dizajn pre jednoduchú inštaláciu a zníženie celkových rozmerov. Široký výber, pre všetky potreby: 27 typov, veľkosti od DN 32 do DN 150, výkon motora od 0,37 do 75 kW, s frekvenciou 50 a 60 Hz, 2 a 4 pól.

S úsporou energie
Kompatibilný s ErP systémom pre dramatické zníženie prevádzkových nákladov. Motor s triedou účinnosti IE2 a IE3, verzia s integrovaným meničom až do 15 kW. Výkonnosť hydraulického systému MEI (Index min. účinnosti)> 0,7 u väčšiny modelov, optimalizovaná geometria pre prevenciu vírenia kvapaliny a zvýšenie energetickej účinnosti.

Spoľahlivé
Široký výber materiálov a mechanických upchávok pre rôzne aplikácie (vykurovanie, chladenie, domáce a priemyselné aplikácie dodávky vody atď ...). Obežné koleso zo šedej liatiny, bronzu a antikorovej ocele AISI316.

Čerpadlá rady IR a MG

Novinkou je rozšírený sortiment s novými modelmi s výkonmi do 45 kW. V katalógu prikladáme zoznam nových modelov. Výkony takmer všetkých čerpadiel s rozsahom boli revidované a zlepšené, najmä pokiaľ ide o účinnosť.

Nový katalóg čerpadiel SAER rady IR a MG

Všetky čerpadlá sú k dispozícii s motorom s výkonom IE2 alebo IE3 (1), ako to vyžaduje súčasná európska smernica ErP - Energy Related Products. Hodnota indexu MEI je zobrazená pre každé čerpadlo, aby bolo možné zvoliť vždy podľa Smernice ErP (2) .
Pridané boli aj rôzne technické informácie, ako napríklad:

 • Technické charakteristiky všetkých motorov
 • Odporúčania pre inštaláciu
 • Aktualizované tabuľky pre výber náhradných dielov
 • Informácie o nových európskych smerniciach o účinnosti motorov a čerpadiel.

Čerpadlá rady SDK

SAER - Čerpadlá rady SDK SKD - Čerpadlá s vysokým prietokom

Jeden z mála príkladov tohto typu produktu navrhnutý a vyrobený v Taliansku, čo zaručuje krátke dodacie lehoty. Vysoká účinnosť a spoľahlivosť poskytuje čerpadlu minimálne náklady na údržbu. Čerpadlo je možné dodať aj spojené s dieselovým motorom. Rôzne typy mechanických a mäkkých tesnení hriadeľa (štandard). Aplikácie: priehrady, obce, elektrárne, baníctvo, zavlažovanie, zásobovanie vodou vždy, keď sú potrebné vysoké prietoky.

Tlakovacie stanice (TB2) SAER

Tlakovacie stanice (TB2) SAER

 

Viacstupňové čerpadlá SAER

Viacstupňové čerpadlá SAER

 

Antikorové odstredivé čerpadlá SAER

Antikorové odstredivé čerpadlá SAER

SAER firemný profil

SAER Firemný profil

SAER prehľad produktov

SAER Prehľad produktov

SAER typová rada elektromotorov MT

SAER typová rada elektromotorov MTv

SAER typová rada MKM

SAER typová rada MKM - Novinka!

SAER typová rada MKM - Slovensky!

SAER typová rada MKM - Novinka!

SAER SL Solárny systém - Novinka!

SAER SL Solárny systém - Novinky!

Jednostupňové in-line čerpadlá rady L

SAER - Jednostupňové in-line čerpadlá rady L

SAER čerpadlá rady L 2017 Small

SAER čerpadlá rady L

SAER čerpadlá rady L 2018 Big

SAER čerpadlá rady L

SAER Pumps Poster Marine

SAER Pumps Poster Marine

SAER čerpadlá rady IR a MG

SAER čerpadlá rady IR a MG

SAER čerpadlá s vysokým prietokom

SAER čerpadlá domáce priemyselné

SAER čerpadlá domáce priemyselné

 

SAER Marine Pumps

SAER Marine Pumps

 
SAER Aplikácie - Applications

SAER Aplikácie - Applications

Tešíme sa na Vaše otázky a dopyty.

Oficiálna webová stránka výrobcu: http://www.saerelettropompe.com/index-EN.asp

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubyto‌vn‌a‌mlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2023 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov