Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

Odstredivé čerpadlá

Boulton

BOULTON

Odstredivé čerpadlá Boulton

Počiatky firmy Boulton pumps siahajú do roku 1997, kedy sa tím profesionálov špecializujúcich sa na návrh a výrobu čerpadiel rozhodol založiť svoje výrobné centrum v Muskiz (Bizkaia-Španielsko). Firma Boulton pokračuje vo výrobe špičkových odstredivých čerpadiel dodnes. Technický tým využíva skúsenosti, ktoré získali viac ako 20 rokov. Náš tým profesionálov v oblasti prenosu tekutín Vám poradí so všetkým, čo potrebujete.

Boulton - Odstredivé čerpadlá Boulton - Odstredivé čerpadlá
Boulton - Odstredivé čerpadlá Boulton - Odstredivé čerpadlá
Boulton - Odstredivé čerpadlá Boulton - Odstredivé čerpadlá

Použitie - Odstredivé čerpadlá Boulton sú navrhnuté a vyrobené tak, aby poskytovali riešenia pre mnoho sektorov, trhov a aplikácií. Od prenosu vody v priemyselných procesoch po čerpacie systémy v zavlažovaní a poľnohospodárstve. Všetky naše čerpadlá je možné prispôsobiť akejkoľvek kvapaline, aplikácii alebo výrobe. Bežne sa odstredivé čerpadlá Boulton používajú v priemysle, čerpanie čistej vody, znečistenej vody, poľnohospodárstve a závlahových systémoch, stavebníctve, konštrukcia budov, chladicich systémoch a klimatizáciách, civilnom sektore, oleje a rafinérie, energetike, chemickom priemysle a iných špecializovaných priemyselných aplikáciách.

Odstredivé čerpadlá Boulton - riešenia pre mnoho sektorov, trhov a aplikácií

Materiálové prevedenie - Rad odstredivých čerpadiel Boulton ponúka riešenia pre široké spektrum aplikácií, od prenosu vody po čerpanie chemikálií alebo abrazív. Pre prietoky od 4 do 10 000 m3/h. Vyrobené zo všetkých materiálov, AISI 316, 316L, duplex, superduplex, hastelloy atď.. Možnosť certifikácie ATEX pre všetky naše čerpadlá. Rozsiahle skúsenosti a znalosti mechanických upchávok.

Kvalita a spoľahlivosť - Naše odstredivé čerpadlá sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zaručovali kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť pri čerpaní všetkých typov kvapalín.

Zníženie nákladov - Naše čerpadlá navrhujeme tak, aby znižovali spotrebu energie a čas strávený údržbou zariadenia, čo má za následok zníženie nákladov.

Krátke dodacie lehoty - Vlastné výrobné centrá Boulton a rozsiahle zásoby dielov nám umožňujú skrátiť dodacie lehoty, aby sa Váš projekt nezdržal.

Poslanie - Navrhnúť a vyrobiť vysokokvalitné odstredivé čerpadlá, ktoré dbajú na životné prostredie a ponúkajú našim zákazníkom úspory energie a vysokú životnosť.

Hodnoty - Ponúknuť kvalitu a spoľahlivosť služieb jedinečných na trhu, pričom hlavným cieľom je zaistiť, aby naši zákazníci a ich procesy ťažili z výhod.

Vízia - Vďaka kvalite a spoľahlivosti našich zariadení chce byť Boulton vlajkovým výrobcom odstredivých čerpadiel na medzinárodnej úrovni.

Sklad firmy Boulton

Ak potrebujete informácie o niektorom z našich produktov, môžete nám napísať e -mail info@boyser.sk  alebo nám zavolať 0948 210705. Náš tím špecialistov vás bude kontaktovať čo najskôr.

Katalógy / Prospekty

   

Oficiálna webová stránka výrobcu: https://www.boultonpumps.com/home-en

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubytovnamlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2024 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov