Boyser s.r.o.

Technológie
Stroje
Služby
Dotazníky zariadení
Novinky a akcie
Ponuka čerpadiel skladom
Kariéra
Kontakt

Boyser - Katalóg produktov - Hadicové čerpadlá, výveny, dúchadlá.

Ulož si katalóg BOYSER (2,45 MB)

Boyser - Katalóg produktov - Meranie a regulácia - Zariadenia a komponenty - služby

Ulož si katalóg MaR BOYSER (2,44 MB)

Boyser - Kalendár na rok 2017

Stiahni si kalendár na rok 2017

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

NOVINKY A AKCIE

Vianočný pozdrav 2014 - Boyser, s.r.o.

Plnenie kalolisov vzduchovými mebránovými čerpadlami Yamada

Pomerne častou požiadavkou pri plnení kalolisov je návrh vhodného čerpadla. Pre plnenie kalolisu sa používajú často vretenové čerpadlá. Ich nevýhodou je potreba komplikovanej tlakovej regulácie pri plnení lisu so zmenou otáčok frekvenčným meničom v závislosti od naplnenia lisu a narastajúceho tlaku.

Yamada čerpadlo high pressure MED

Riadiaci systém v tomto prípade musí na základe snímača tlaku pri rastúcom tlaku znižovať otáčky čerpadla, tak aby nedošlo k prekročeniu hraničných hodnôt tlaku kalolisu a čerpadla. Samotné vretenovú čerpadlo je svojou konštrukcioui citlivé aj na chod na sucho. V tomto prípade dochádza k prehriatiu a bez ochrany aj k poškodeniu statora. Stator vretenových čerpdiel býva chránený preto tlakovým a teplotným snímačom z ktorých elektrické výstupy sú spracovné v riadiacom systéme el. rozvádzača. Podobne pri použití piestového, alebo hadicového čerpadla musí byť snímaný tlak a frekvenčným meničom znižované otáčky elektromotora aby došlo k správnemu naplneniu kalolisu.

Čítajte ďalej...


Yamada na Green Innovation Expo 2014

Japonská firma Yamada popredný svetový výrobca čerpacej techniky vystavovala na GREEN INNOVATION EXPO 2014. Na výstave Yamada predstavila zelené technológie, bezupchávkové čerpadlá rady NDP, HI-TEC čerpadlá z materiálu PTFE pre sterilné prostredie, radu tlmičov pulzov z mteriálu PTFE, ktoré sa k čerpadlám. Veľkému záujmu odbornej verejnosti sa tešili špeciálne čerpadlá na čerpanie púdrov, práškov, jemných prachov špeciálne upravenou radou vzduchom poháňaných membránových čerpadiel Yamada.

cerpadla/Yamada Vzduchové membránové čepadlo na čerpanie prasku Yamada Vzduchové membránové čerpadlo PTFEYamada Tlmič pulzov pre membránové čerpadlo Yamada PTFE

Yamada Bulletin 2014 - 9
formát PDF; veľkosť súboru 0,3 MB

Expoquimia 2014

Medzinárodná výstava chemického priemyslu v južnej Európe Expoquimia sa konala od 30. septembra do 3. októbra 2014 vo Fira de Barcelona. Počas výstavy odborná verejnosť chemického priemyslu absolvovala ambiciózny programom konferencií a činností. Výstavu navštívilo 28.000 odborných návštevníkov, viac ako 600 priamych a nepriamych vystavovateľov, vystavovalo viac ako 200 nových produktov, postupov a výrobných procesov.

Čerpadlá s rotačnými piestami

Firma Boyser výrobca čerpadiel značky Boyser sa zúčastnila výstavy a na stánku na reprezentatívnej vzorke výrobkov predstavila najvýznamnejšie novinky, napríklad hadicové čerpadlá, veľké „lalokové“ čerpadlá s rotačnými piestami, čerpadlá s rotačnými piestami pre hygienické aplikácie a tlmiče pulzácií.


MaR - Meranie a regulácia

Firma Boyser s.r.o. rozširuje portfólio dodávateľského sortimentu o zariadenia pre MaR, meranie a reguláciu. Vzhľadom že naši zákazníci požadujú čoraz častejšie od našej firmy komplexné riešenia technologických celkov a dodávok zariadení spolu s meraním reguláciou, rozšírili sme našu firmu Boyser s.r.o. o samostatnú divíziu MaR, ktorá má vo svojom portfóliu kompletný dodávateľský program popredných svetových výrobcov pre MaR. Viac informácií nájdete na stránke Boyseru v zložke Meranie a regulácia. Okrem sortimentu zariadení MaR Vám vieme navrhnúť a vyrobiť kompletný RS riadiaci systém pre priemyselné aplikácie s návrhom, výrobou el. rozvádzača s RS, programovaním, odskúšaním, vystavením atestov a oživením u zákazníka. Podklady pre vypracovanie cenovej ponuky nám prosím pošlite na e-mail: mar@boyser.sk

prietokomer meranie a regulácia rozvádzač meranie a regulácia dispej z počítača meranie a regulácia

ALIFTER - TMA G2

Jedná sa o inovatívne čerpadlo s dizajnom oddelenia R&D department Argalu s platným medzinárodným patentom. Jedná sa magnetický disk, samonasávacie, dvojstupňové turbo radiálne čerpadlo. Je vyrobené buď polyolefínov termoplastického polyméru (PP) alebo fluórovaných (E-CTFE). Vďaka svojej konštrukcii TMA čerpadlo vyvíja vyššiu saciu schopnosť a kratší čas odsávania vzduchu v sacom režime. Sú to samonasávacie odstredivé čerpadlá; dvojstupňové obežné koleso prepraví kvapaliny s vysokou hustotou, viskozitou a výparmi, ako sú kyselina sírová, chlorovodíková 98%, 33%, kyselina dusičná, kyselina fosforečná, chlórnan sodný, hydroxid sodný, chloritan železitý za predpokladu, že záporná sacia výška je až 4 metre. Vysoký krútiaci moment magnetická spojka a možnosť pripojiť celú výkonovú radu elektrických motorov rastúcim menovitým výkonom predurčuje čerpadlo pre širokú škálu chemických kvapalín premennej mernej hmotnosti.

Samonasávacie bezupchávkové čerpadlo Argal s magnetickou spojkou

Hlavné funkcie:

 • Voľba materiálu chemicky odolného pre všetky korozívne kvapaliny.

 • Schopnosť prepraviť kvapalinu z prázdneho sacieho potrubia.

 • Rýchle nasávanie.

 • Magnetické jadro spojky spojené s dvojstupňovým obežným kolesom.

 • Max. sacia schopnosť H = -6 m

 • Max. povolená merná hmotnosť S.G. až 2 kg/dm3

 • MinimálnE NPSH = 3m (abs)

 • Štandardné motory IEC alebo NEMA.

Argal TMA G2
TMA-G2
Argal Production Program
Production Program

Vysoko otáčkový našľahávací mixér 8100X

Firma Boyser prináša na trh novú radu mixérov. Našľahávacie mixéry typovej rady 8100X sa používajú v aplikáciach, ktoré si vyžadujú vysoké otáčky pre dosiahnutie dôkladnej emulgácie. Až doteraz na výrobu emulzie vysokej kvality sa používali miešadlá a homogenizátory. Mixéry typovej rady 8100X dosiahnú rovnaké výsledky, ale pri lepšom hygienickom riešení a za nižšiu cenu. Medzi produkty, ktoré môžu byť pripravené s týmto mixérom patria majonézy, mliečne, smotanové výrobky, vysoko kvalitné produkty pre kozmetiku a farmáciu.

Boyser - Vysoko otáčkový našľahávací mixér 8100X

Boyser Prospekt 8100x Mixer
formát PDF; veľkosť súboru 0,2 MB

Svetová novinka! Typová rada čerpadiel Yamada ® XDP (Xtreme Duty Pro ®)

Japonský výrobca vzduchových membránových čerpadiel prichádza na trh so svetovou novinkou typovou radou čerpadiel Yamada ® XDP (Xtreme Duty Pro ®). Táto rada čerpadiel je určená pre použitie v najťažších priemyselných podmienkach a procesoch. Všade tam, kde je v aplikáciách rozhodujúca spotreba vzduchu. Napríklad plnenie filtračného lisu, preprava médií do vysokého tlaku, dlhé trasy výtlačného potrubia a iné.

Yamada XDP Xtreme Duty Pro

Video https://www.youtube.com/watch?v=QrtdODbQ8AI

K dispozícii sú 1 1/2 ", 2" a 3 " veľkosti prípojných otvorov, čerpadlá XDP sú konštruované na základe platformy štandardného (pneumaticky ovládaného) čerpadla rady NDP, ale s mechanicky ovládaným vzduchový motorom. Úspora energie vzduchu vzniká prepínaním vzduchového ventilu pomocou mechanického prevodu namiesto spoliehania sa na tlak vzduchu. Spotreba vzduchu sa zníži pri zachovaní výkonu oproti štandardným čerpadlám s vzduchom ovládaný ventilom, poskytuje pritom vyššiu účinnosť čerpadla.

XDP čerpadlá sú schopné prevádzky s tlakom vzduchu porovnateľne do max. tlaku 8,6 bar alebo nízkeho tlaku 0,4 bar a poskytuje rovnaké prietoky kvapaliny ako čerpadla rady NDP.

YAMADA XDP
formát PDF; veľkosť súboru 0,8 MB

SWEP typ B633

Výmenník tepla SWEP typ B633 má vysoký prietok a výkon BPHE, je vhodný pre rozmanité náročné aplikácie, ako je kondenzátor a výparník pri výrobe elektrickej energie, chladič motorového oleja, parný kondenzátor, rekuperácia tepla v chladiacich jednotkách, alebo pre špecifické aplikácie vykurovania. Produkt ponúka "PHE-like" schopnosti pri vysokej teplote a tlaku, bez opotrebovania dielov. Až 95% materiálu v BPHEs sa používa pre prenos tepla, pretože na rozdiel od iných technológií, ktoré využívajú veľa z ich materiálu pre podporu zariadení, konštrukcie, alebo rámov. Zákazníci budú mať prospech z úspor na spotrebe energie, náhradných dielov, priestoru na inštaláciu, dopravy a montáže.

SWEP typ B633

Údaje o produkte na nasledujúcej stránke Vymennik_tepla_SWEP_B633 M-MH-a H-dosky. Pre L-dosky, obráťte sa na svojho miestneho zástupcu spoločnosti SWEP firmu Boyser s.r.o.


Kalendár na rok 2014

Kalendár na rok 2014

Stiahni si kalendár na rok 2014


Rok: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Boyser s.r.o.
Budovateľská 38, 080 01 Prešov, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2017 Boyser s.r.o. Všetky práva vyhradené!