Boyser s.r.o.

 • 000-technologieBoyser - Technológie
 • 001-jednoucelovestrojeBoyser - Jednoúčelové stroje a zariadenia
 • 002-cerpadlaBoyser - Čerpadlá
 • 003-miesadlaBoyser - Miešadlá
 • 004-pohonyBoyser - Pohony
 • 005-vyvevyBoyser - Vývevy
 • 006-duchadlaBoyser - Dúchadlá
 • 007-meraniearegulaciaBoyser - Meranie a regulácia
 • 008-chladiceBoyser - Chillery / Chladiče
 • 009-vymennikyBoyser - Výmenníky
 • 010-prislusenstvoBoyser - Príslušenstvo k čerpadlám
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Image Gallery HTML Template by WOWSlider.com v3.4

Nepredávame len čerpadlá, dodávame inžinierske riešenia!

VÝVEVY

Becker - Vývevy

Becker

Firma Becker vyrába a vyvíja technológie pre vákuum. Dodáva vákuové čerpadlá, tlakové čerpadlá, kompresory, regeneratívne dúchadlá a centrálne podtlakové systémy.

Becker technológie pre vákuumBecker technológie pre vákuumBecker technológie pre vákuum

Rotačná lamelové vákuová suchobežná pumpa Becker vedie v tomto priemyselnom segmente s jedinečnou technológiou, ktorá zaisťuje vysokú spoľahlivosť, vynikajúci výkon cyklus po cykle.

Firma Becker dodáva:

Bezmazné vákuové rotačné lopatkové vývevy, ktoré sa vyznačujú jednoduchosťou konštrukcie len s jedným hriadeľom a priamym pohonom. Tým sú vytvorené robustné, dlhodobé vákuové čerpadlá s nízkymi nákladmi na údržbu a prevádzku. Tieto vákuové čerpadlá pracujú úplne bez oleja; jednotlivé komory sú oddelené lopatkami s dlhou životnosťou.

Vákuové olejové rotačné lopatkové vývevy majú lopatky mazané olejom. Nastavenie vákuovej pumpy s jedným hriadeľom a priamym pohonom má za následok robustnú a odolnú jednotku s nízkymi nákladmi na údržbu a prevádzku. V každom vákuovom čerpadle je integrovaný spätný ventil a efektívne oddelenie oleja. Plavákový ventil spoľahlivo reguluje prívod oleja späť do olejovej nádrže, dokonca aj vo vysokých tlakových rozsahoch.

Skrutkové vývevy sú regulované priamo integrovaným frekvenčným meničom, tieto čerpadlá už nevyžadujú žiadnu externú reguláciu pohonu. Oblasť, v ktorej jednotky fungujú, je 100% bezolovnatá. Integrovaný regulátor rýchlosti optimalizuje využitie energie prispôsobením dodávky aktuálnej požiadavke vákua. Toto vytvára vysokú úroveň účinnosti a minimalizuje spotrebu energie. Nasávací vzduch zostáva po celý čas bez pulzovania.

Bočné kanálové vákuové čerpadlá - vývevy s bočným kanálom sa dodávajú ako jednostupňové, alebo dvojstupňové. Pomocou "viacstupňovej" kompresie vytvárajú vákuové čerpadlá s bočným kanálom generovanie sacieho vzduchu s nízkym pulzovaním. Perfektná konštrukcia obežného kolesa so zakrivenými lopatkami zaručuje optimálnu účinnosť vývevy.

Radiálne vákuové čerpadlá (Radiálne dúchadlá) dosahujú vysoké objemy s nízkym pulzovaním. Integrovaný frekvenčný menič VARIAIR UNIT značne zlepšuje výkonové parametre. Dúchadlá sú prispôsobené presne požiadavkám zákazníka.

Rootsové viacstupňové vývevy pre bezproblémovú prevádzku. Bezolejové vákuové stanice (booster set) predstavujú efektívne riešenie pre vákuové stanice používané v priemysle, potravinárstve, baleniu potravín a pod.

Katalógy

Becker - Vývevy - Katalóg
Becker - Vývevy - Katalóg
Becker - Vývevy - Katalóg

Oficiálna webová stránka výrobcu: www.becker-international.com

Žiadosť o zaslanie literatúry alebo Dopyt


Do pozornosti odporúčame ďalšie naše webové stránky: boulton.sk, boyser.eu, boyser.sk, comaccal.sk, doseuro.sk, fluidmix.sk, fpz.sk, gemmecotti.sk, grun.sk, mixtron.sk, omac.sk, ompi.sk, rietschle.sk, santoprene.sk, spandau.sk, sydex.sk, turck.sk, ubyto‌vn‌a‌mlyn.sk, varisco.sk, yamada.sk

Boyser - QR kód - Vlož si do smartfónu vCard.

Vlož si do smartfónu vCard

Boyser s.r.o.
Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš, Slovensko / Slovakia

Telefón: +421 948 210 705, Mobil: +421 902 974 213
E-mail: boyser@boyser.sk, Web: www.boyser.sk

Copyright © 2009 - 2023 Boyser s.r.o. | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov